Get Adobe Flash player

Uitslagen

 

Uitslag puzzelrit 2016

1 Hennie en Dirk van Wijk
2 Hans vd Meer
3 Gerda de Fockert
4 Jaap den Hollander
5 Hans Hobo en Marcel de Joode
6 Ria vd Meijden en Janine Overheul
7 Henk de Bruin

Poedelprijs Patrick de Fockert

Uitslag versierde fietsen 27 april 2016:

Versierde fietsen:

 

1e    Lieke v.d. Hoef en Sarah de Bruijn

2e    Tienus  Kuijntjes (skelters)

3e      Eva Molenaar

Foto puzzeltocht:

1e kinderen:          Sophie Aartsen

Van de volwassenen:

1e   Fam. Wigmans – v.d. Meijden

2e     Bas en Marjan Kiep

3e   Fam. Hans van Zandwijk

Uitslagen 2015

 

Uitslag autopuzzelrit:

1. Marcel de Joode en Hans Hobo

2. Ageeth, Anita, Helena en Corine

3. Iterson en Wigmans

4. Jaap den Hollander

5. Lobke

6. Hans Baggerman

7. Berlusconi v.d. Horst

Poedelprijs : Lieke en Roberta

 

Uitslag Ballonnenwedstrijd:

1. Ezra van Zandwijk

2. Rosanne de Jong

3. Dex van Santen

4. Noa van den Dool

Troetelprijs: Puck Steenbruggen

Uitslag van de foto fietspuzzeltocht 2015

Jeugd:

1e prijs Rene Bervoets

2e prijs Mara den Hollander

3e prijs Amke van Zandwijk

 

Volwassenen:

1e prijs Jan Bok

2e prijs Arie van Zandwijk

3e prijs Anita, Corline. Ageth, Helena

 

Uitslag Puzzelrit 2014

Eerste autopuzzelrit, Corne Baggerman


Ballonnenwedstrijd 1 Nick Bambacht. 2 Sifra Dekker. 3. Janita v/d Meijden

Koningsdag 2014:

Uitslag versierde fietsen;

 

Kleuters; Vera Hobo

 

Kinderen 7/8/9 jaar ;Laura van Eeuwijk

 

Kinderen 9/10/11 jaar: Ron van Burk

De uitslag van de fotofietspuzzeltocht is als volgt..
 
In de categorie volwassene..
1. Geert de Kock (vader van Margreet) uit Haaften
2. Teunis van Horssen, Meerenburg 30
3. Fam. vd Meijden, Breede Kampen 30
 
Plaatst 2,3 en 4 heeft Koos geloot met zijn vrouw, omdat deze alle 20 strafpunten hadden
 
In de categorie jeugd..
1. Iris de Bruijn, Vlierhof 18
2. Jasmijn en Iris, Breede Kampen 30
3. Mara den Hollanders, Breede Kampen 4
 
In deze categorie zijn plaats 3 t/m 5 geloot.

 

 

Uitslag Puzzelrit 2013

Poedelprijs.  Betty Overheul

1. Jannet van Zante en Jan de Fokkert
2. Hester Baggerman
3. Twee Hobo,s en 1 Andre

Dhr. C. Bouwman uit Wijk en Aalburg is niet in de prijzen gevallen

Uitslag minimarathon 2013

Meisjes groep 3/4
1 Meike van Arkel
2 Lieke vd Hoef
3 Nina van Maaren

Jongens 3/4
1 Nathan van Zandwijk
2 Julian Roza
3 Teun Valentijn

Meisjes 5/6.                           Jongens 5/6
1 Anouk van Maaren.            1 Niek Overheul
2 Ezra van Zandwijk.             2 Tom Wigchert
3 Becky Koekoek.                 3 Ids van Horssen

Meisjes 7/8.                          Jongens 7/8
1 Fleur van Tuyl.                   1 Tristan vd Hoef
2 Tara de Bruin.                    2 Dani van Zandwijk
3 Nikky de Bruin.                  3 Rokus Valentijn

 

Joomla

| |

Copyright © 2016. All Rights Reserved.